محل تبلیغات شما

می گفت این عروس رو می بینید ؟  لنگه دومیش نیست فقط یه مشکل کوچیکی که هست همینه که یه پا نداره !  ولی با اون پای سالمش کاملا راحته  خوب می ایسته و . گفتم ببخشید پس چرا قصد دارید یه عروس دیگه بگیرید؟  اینکه به هر حال به گفته خودتون دو ساله داریدش بهشم عادت کردید اونم همین طور ، با همین یه پام که شما میگید  مشکلی نداره همین قفس به قفس شدن های پی در پی و تغییر جا و نگهدارنده و. کلی استرس به حیوون وارد میکنه  پرنده ها حیوونای ضعیف و به شدت ترسویی هستن که کوچکترین تلنگری باعث استرسشون میشه گفت آخه دیدن این یه پاش  ناراحتم میکنه وگرنه خودش مشکلی نداره !  یه جورایی چه طور بگم عذاب وجدان اذیتمون میکنه بچه ها میگن ما باعث شدیم و . 

یه بار گلی گرفتم که اصلییتش آسیایی نبود به نظرم خاور دور بود  شاید .‌  دقیقا یادم نیست  یه اسم عجیب و غریبی هم داشت مدتها خوب بود  به قدری هم وقتی برگ اضافه  کرد و قد کشید خوشگل شده بود عین دکور رو میزی هر بار واسه تزیین خونه جای گلدونو تغییر میدادم آخرین بار گذاشتمش رو اوپن آشپز خونه و . دیگه رشدش متوقف شد  به جرات میگم بچه خودمو اون قدر ناز و  نوازش نکرده بودم که اینو نوازش می کردم  آخه گلها موجودات بسیار عاطفی و علاقه مند به نوازش البته ملایم هستن و حتی صدای آرووم موزیک طبیعتم از شادی بیقرارشون میکنه و . دور نشم از مطلب و از اونجا که بازم اسمشو یادم رفته بود عکسشو گرفتم بردم گل فروشی سر کوچه گفت این گل مثلا اسمش الف و کلی اطلاعات داد بهم  کمی تردید داشتم این گل همون باشه آخه اسمش این نبود  یه گل فروشی دیگه نشون دادم گفت لسمش ب و . سومی خیلی قاطعانه گفت برگ لوبیاست !  لوبیا؟؟!!!!

خلاصه یه باغبون ماهر اسمشو یادم آورد و حتی فامیلیشو اصل و نسب و . همشو گفت که یادم اومد همونه   . اما گفت با اونچه شما گفتی  گلتون قهر کرده !!!   گفتم قهر کرده؟!  امیدی نیست برگرده؟  گفت فکر نمیکنم  اگه دقت کنید ساقه هاشم  حتی رو به زردی گذاشتن گفتم اخه چرا من که کاری نکردم توجهی که به این داشتم به بچه خودمم نداشتم و . گفت متاسفانه زیاد جابجاش کردی  به همین راحتی گل . که باز اسمشو فراموش کردم  قهر کرد و پژمرده شد و رفت . 

نه حیونای خونگی نه گلها اینا طاقت جابجایی مکرر رو ندارن کوچکترین جابجایی استرس شدیدی بهشون وارد میکنه مثلا  قناری که تا دیروز صاحبش علی اقا بوده حالا با مریم خانم طرف میشه و چند ماه بعد سر از خونه جمشید خان در میاره و  .‌ اگه واقعا قصد نگهداری حیوونی رو داریم تا آخرش پاش وایسیم   شاید اونا دلمونو بعد یه مدت بزنن خسته شیم ازشون و بخوایم یه حیوون جدید داشته باشیم   اما ما واسه اونا هرگز تکراری نمی شیم حتی به مرور بد جورم وابسته میشن بهمون عزیز و دوس داشتنی میشیم براشون و طاقت لحظه ای دوریمونو هم دیگه ندارن  البته اگه که بی محبتی نکنیم  و درست بهشون برسیم   خصوصا اگه تو خونه ما سلامتیشونو از دست داده باشن که دیگه این داستان شکل دیگه ای هم پیدا میکنه و حرکت قشنگی نیست بخوایم از خودمون طردشون کنیم  . اینها یه سری تعهدات اخلاقی نانوشته  و به عبارتی قانون اساسی مبتنی بر عشق و عطوفته  که میون دو دل رقم میخوره دو دلی که  از یه جنس نیستن و همین قشنگ ترین عشق دنیاست .    

دو دلی که از یه جنس نیستن !!!

ای که دستت می رسد کاری بکن ....

شوهر عروس هلندی من دست بزن داشت !!!

یه ,  ,رو ,میکنه ,همین ,گل ,یه جنس ,و حتی ,نداره   ,اسمشو یادم ,میکنه و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ڪمتر از عـادۍ